0974519418
sasha04321@gmail.com

ПОКУПКА БЕЗ РИСКА

Ноутбук с мощным аккумулятором

HP ProBook 450 G3 i5

HP ProBook 450 G3 i5-6200U с ссд 240 гб
отличный ноутбук с экраном 15.6 и дополнительной цифровой клавиатурой

Процессор 5 поколения.Модель с супер звуком мультимедійний ноутбук. вайбер для покупки 0974519418

Возможна ОЛХ доставка

 З легкістю виконуйте свої посадові обов'язки. Працюйте більш продумано й водночас майте стильний вигляд — пристрій HP ProBook забезпечить ефективність вашої роботи, де б ви не опинилися. Покладіться на міцність зовнішньої конструкції та внутрішніх компонентів, що доповнюються вбудованим захистом і водостійкою температурою. Крім того, взявши із собою цей пристрій, ви не відчуєте ваги завдяки тонкій і стильній конструкції.

Створено для ефективної роботи

  • Привабливий і відчутний стиль. Використовуйте технологію HP, якій ви довіряєте, а також ультрасучасний стиль, який є саме тим, що вам потрібно.
  • Потужність і ефективність HP ProBook доповнюються надійністю конструкції й елегантністю покриття.
  • Надшвидкість. Передавання даних стало як ніколи швидким. З використанням USB 3.0 ви отримаєте більші швидкості передавання й підвищену пропускну здатність.
  • Користуйтеся всіма перевагами віртуальних конференцій. Технологія DTS Sound+ і веб-камера HD зробить вашу роботу живою та цікавою, збагативши її звуком і відео.

 

Захистіть свою працю

  • Будьте на крок попереду хакерів і зловмисників. Засоби безпеки захищають ваш пристрій HP ProBook від вірусів, визначають можливе пошкодження й попереджають про несанкціоновані зміни.
  • Програмне забезпечення HP Client Security дає змогу шифрувати ваш жорсткий диск, остаточно видаляти небажані або застарілі дані, обмежувати несанкціонований доступ і багато іншого.
  • Постійна працездатність. HP BIOS Protection забезпечує додатковий захист від вірусних атак й інших загроз безпеці й призначається для запобігання втраті даних і зниження часу простоїв.
  • Більше не потрібно запам'ятовувати паролі. Диспетчер паролів HP Password Manager дає змогу швидко виконувати вхід у різні мережеві облікові записи. Тепер ваші паролі будуть більш довгими й безпечними.

 Надійність у будь-якій роботі

 Пристрої HP ProBook проходять всебічне тестування, тож ви можете бути спокійні за їхню працездатність. 

  • Справляється зі своїм робочим навантаженням завдяки технології, яка від самого початку вирізнялася надійністю. Цей пристрій HP ProBook виготовлено з використанням оптоволокна, яке й слугує причиною його легкості та міцності.
  • Водостійка клавіатура захищає чутливу електроніку та ключові компоненти ноутбука від потрапляння рідини в невеликих кількостях завдяки тонкій майларовій плівці під клавішами.
Цена: 9600.00 грн
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH